مدرس تایید شده مجموعه هارمونیک

سرکار خانم عاشوری

دارای مدرک Vip Master از کمپانی پورپیگمنت

انواع سطوح مدارک آکادمی پورپیگمنت

دانش آموز شخصی است که به تازگی، به عضویت آکادمی در آمده باشد. هر دانش آموز دارای یک گواهی نامه و کارت عضویت با شماره و لوگو منحصر به فرد خودش است.

دانش آموز برای کسب جایگاه بالاتر باید سخت تلاش کرده و نمونه فعالیت های خود را با ضوابط آکادمی انتشار دهد، و همچنین اطلاعات خود را در ارتباط با محصول و متدهای جدید آموزشی بروز نماید.

دانش آموز آکادمی مجاز خواهد بود جهت انجام کارهای خدماتی خود با ارائه کارت آکادمی از نمایندگان فروش سرتاسر کشور ریموور پورپیگمنت را تهیه نماید.

بعد از گذشت 4 ماه از حضور در آکادمی دوره متفاوتی را تجربه خواهد کرد. اکنون زمان آن رسیده است که دانش آموخته آکادمی، خود رابرای آموزش به هنرجویان جدید آماده کند.

این بازه زمانی نشان خواهد داد که آیا دانش آموزآکادمی می تواند در دوره مستر شرکت نموده و در آکادمی ادامه فعالیت خود را دنبال کند.

رضایت حداقل 50 نفر از مشتریانی که برای آنها خدمات انجام داده است بزرگترین گام او برای این مرحله است. او باید علاوه بر رضایت مشتریان با ارائه نمونه کارهای خود رضایت حداقل 5 مدرس آکادمی را نیز کسب نموده باشد.

تبلیغات موثر و مفید برای پیش برد اهداف آموزشی کمپانی نیز نقش به سزائی خواهد داشت. او باید در دوره مهارت آموزی قبل از دوره مستر شرکت نموده و مهارت او برای تدریس به هنرجویان جدید سنجیده شود.

اکنون او با تاییدیه دایموند مستر خود می تواند در دوره مستر شرکت نماید ( حداقل بازه زمانی گذراندن این مرحله 6 ماه می باشد)

فرد بعد از گذراندن موارد زیر می‌تواند در دوره مستر شرکت نماید و گواهینامه و کارت جدید خود را دریافت کنند

1- دارا بودن مدرک و کارت دانش آموز آکادمی (فعالیت حداقل ۴ ماه)

۲-  گذراندن دوره دانش آموز ویژه و دریافت گواهی رسمی مهارت تدریس (حداقل ۶ ماه)

3- فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی طبق ضوابط و دستورالعمل های آکادمی

4- کسب رضایت حداقل ۵ نفر از مستر های کمپانی در نمونه کارها و فعالیت های خود

5- شرکت در حداقل پنج دوره آموزشی مستر به عنوان دستیار آموزش

6- ارائه معرفی نامه از مستر خود به کمپانی

شرکت کننده دوره مستر بعد از دریافت مدرک، می تواند هر ماه با برگزاری آکادمی های ۸ تا ۱۵ نفری، آکادمی اختصاصی خود را برگزار نماید و از آموزش و فروش محصولات در آکادمی خود به در آمده قابل توجهی برسد.

با توجه به اینکه تنها مدرسین دایموند قادر به صدور مدارک آکادمی می باشند.

مستر آکادمی بعد از گذشته ۱۲ ماه از دریافت مدرک خود می تواند با ارائه گزارش فعالیت های خود در کمک به زیر مجموعه آموزش خود و همچنین برگزاری دوره های آموزشی به شرح زیر

آموزش حداقل ۱۲۰ نفر دانش آموز

اقدام به برگزاری حداقل پنج دوره مهارت دانش آموز ویژه و همچنین تبلیغات خود در صفحات اجتماعی و ارائه یک روش و راهکار منحصر به فرد تکنیک ریموور و تاییدیه دایموند مستر مستقیم خود درخواست خود جهت شرکت در دوره دایموند را به کمپانی ارائه دهد و در این دوره ثبت نام نمایید.

بعد از اتمام دوره اکنون مستر آکادمی به رتبه دایموند ارتقا یافته و می تواند مدرک و لوگوی منحصر به فرد خود را دریافت نموده و اقدام به برگزاری دوره های مسترینگ آکادمی نماید.

دایموند مستر آکادمی هر ۶ ماه یکبار جهت آپدیت اطلاعات خود در کلاس های کمپانی شرکت نموده و کارت خود را تمدید می نماید دایموند مستر برای صدور تمامی مدارک مختص هنرجویان زیر مجموعه خود از کمپانی حق الزحمه دریافت می نماید.

برگزاری اولین آکادمی پورپیگمنت توسط مجموعه هارمونیک

درج تاریخ و شرایط حضور در اولین آکادمی پورپیگمنت توسط مجموعه هارمونیک

در حال حاضر هیچ ویدئویی موجود نمی باشد برودی این بخش کامل می گردد.